Autoservis

História firmy

Firma bola založená v roku 1990. Svoje miesto na trhu služieb automobilistom si zo začiatku našla v oblasti realizácie a servisu elektronických zariadení a v kompletnom vybavení vozidiel TAXI.

Od roku 1993 je firma výrobcom strešných svietidiel TAXI. Jedná sa o typovo schválený výrobok vlastnej konštrukcie, ktorá umožňuje vyrábať ho v rôznych modifikáciách (s magnetickým uchytením a na strešný nosič) a veľkostiach podľa požiadaviek odberateľa a legislatívnych nariadení v krajinách kde sa používa.

Firma má vlastné priestory na zabezpečenie všetkých ponúkaných služieb, kvalifikovaný a skúsený personál, zodpovedajúce technické vybavenie a zázemie. Priame kontakty s výrobcami a dodávateľmi techniky umožňujú poskytovať služby a technické riešenia na zodpovedajúcej technickej úrovni a vyriešiť aj špeciálne požiadavky zákazníkov. Vďaka dobrej riadiacej a organizačnej práci je firma schopná poskytovať všetky služby zákazníkom v dohodnutých termínoch.

Dňa 1.12.2011 sa firma stala výhradným distribútorom taxametrov DIGITAX pre slovenský trh.

V povedomí zákazníkov je firma spoľahlivým partnerom, ktorý neustále rozširuje rozsah ponúk, okamžite reaguje na požiadavky zákazníkov, pričom kvalitu svojich služieb a výrobkov kladie na prvé miesto. Firma pôsobí v Bratislave a v západoslovenskom kraji, ale svoje služby môže poskytovať u zákazníka na celom území SR prostredníctvom zmluvných partnerov.

Sme držiteľom certifikátu pre systém riadenia kvality ISO 9001:2001 pre:

  • montáž a servis taxametrov a strešných svietidiel TAXI
  • montáž rádiovej techniky a elektronického príslušenstva do automobilov
  • výrobu strešných komponentov pre automobily

Služby v oblasti opravy a údržby vozidiel - autoservis

Okrem kompletného vybavenia pre TAXI služby ponúkame aj služby autoservisu – rýchloservisu v oblastiach:

  • servis bŕzd
  • čistenie a servis autoklimatizácií
  • výmena náplní (oleje a filtre)
  • bežné automechanické práce
Sídlo T servis Boledovič
Servis T servis Boledovič
Kancelária T servis Boledovič